NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Czym jest tarot?

2016-08-18 12:36:29
Responsive image

Tarot jest imponującym narzędziem do uzyskania wglądu wewnątrz siebie i w swoje istnienie. Karty tarota nie rozwiążą dotychczasowych problemów i także nie podejmą za nas decyzji, lecz wskażą jak postąpić, ażeby udogodnić to co nas nęka.

Jak sobie radzić ze spękanymi naczynkami?

2016-08-18 11:50:05
Responsive image

Popękane naczynka to kłopotliwy problem sporej ilości z nas niezależnie od tego ile mamy lat. Wyskakują nagle na różnorodnych miejscach na ciele dlatego też bardzo wiele Dziewczyn nabawia się poważnych kompleksów i wstydzi pokazywania swojej skóry. Jak sobie radzić ze spękanymi naczynkami?

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

2016-08-18 11:30:11
Responsive image

Nawet samo położenie Krainy Kotliny Kłodzkiej czyni ją miejscem, które jest godnym rekomendacji dla bliższego zapoznania się przynajmniej z kilkoma atrakcjami zlokalizowanymi w tym zakątku Polski. Kotlina Kłodzka czy również Ziemia Kłodzka to niezwykle uroczo zlokalizowana kraina objęta wokół przez popularne Góry Stołowe, masyw Gór Złotych, Bystrzyckich, Bardzkich a także Masyw Śnieżnik. Jednym z wyjątkowych miasteczek tutaj Kłodzko, znajdujące się w centralnym punkcie omawianej krainy. Sięgająca aż 1000 lat wstecz geneza tego miasta wpływa na jego unikalny charakter i czar. W granicach miasta lokalizuje się kilka oryginalnych skarbów architektury, wśród których najsilniej kojarzonym z ta okolicą jest znana fortyfikacja - Twierdza Kłodzko. Nie licząc niej w granicach miasta sytuuje się kamienny most świętego Jana położony na rzece Młynówce. Na palach na moście postawiono piękne figury wotywne prezentujące postaci świętych oraz jeszcze Trójcę Świętą.

Rekuperacja w starym domu

2016-08-16 18:21:35
Responsive image

Stare domy ma wiele osób. Często ludzie decydują się na zamieszkanie w domu swoich przodków, zamiast budować nowy dom. W ten sposób mogą ograniczyć koszty i zyskać wygodny i praktyczny dom dla całej swojej rodziny. Jednak z starymi domami, wiążą się często pewne niedogodności.

Mały ogródek miejski

2016-08-12 12:35:09
Responsive image

Koszty działek w miastach i miasteczkach nie będą spadać dlatego miejskie działki są coraz mniejsze. Część budowlańców musi rozwiązać problem jak zagospodarować nasz ogród miejski. Jak wyjść zwycięsko z tej sytuacji?

Jak sobie radzić z temperaturą latem?

2016-08-12 11:43:55
Responsive image

Nieprzeciętnie ciepłe lato jest zmorą ludzi chorych i osłabionych. Zwykle narzekają ludzie starsi. Upały mogą wywoływać u nich zawroty głowy czy omdlenia. A w najniebezpieczniejszych przypadkach nieostrożne opalanie doprowadzi do katastrofy.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: