NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Kiedy nie można holować auta?

2016-09-12 13:37:57
Responsive image

Czasem przydarzą nam się pewne kłopoty podczas drogi i w takich wypadkach powinniśmy bezwzględnie wezwać jakąś pomoc. Niejednokrotnie dzwoniąc po pomoc pytamy o holowanie, tymczasem nie w każdej sytuacji istnieje możliwość by holować swoje auto. Nieraz jest to nielegalne oraz zwyczajnie ryzykowne.

Wakacje w domkach holenderskich

2016-09-12 13:11:32
Responsive image

Podczas załatwiania wyjazdu kwestią istotną jest to, dokąd pojedziemy. Wyjątkowo ważną kwestią, od jakiej zależny jest cały porządek naszego wyjazdu jest jeszcze to, jaki typ noclegu zdecydujemy się wybrać. Znaczna część z podróżujących rezygnuje z świetnych pensjonatów, czy też hoteli, nie potrzebuje spać w tłumnych kurortach lecz wybiera na urlop domki holenderskie.

Wszytsko o uniwersalnych torebkach

2016-09-08 17:12:52
Responsive image

Nie znajdziesz jednej uniwersalnej torebki. Wszystko zależy od twojego stylu bycia i ubioru, do których dobierzemy odpowiedni wariant. dla siebie. Kiedy stylizujesz się raczej wykwintnie, lubisz klasykę albo obowiązuje cię służbowy dress code, najatrakcyjniejsza będzie torba z 2 paskami do niesienia na ramieniu ewentualnie w dłoni i jeszcze specjalnym paskiem, który może być odpinany. Rewelacyjnie nadają się ciemne torebki, jednak możemy wybrać również odcienie czerwieni, mocne tony i na przykład torebki w granacie albo koniakowe oraz w odcieniach czekolady odcienie skór z jakich wykonane są torebki.

Jak budować bez prądu?

2016-09-06 16:46:53
Responsive image

Jeżeli czas nas nagli i energetyka z specyfikacją przyłącza, bądź mamy pewien kłopot z natychmiastowym otrzymaniem umowy na poprowadzenie kabla, mamy opcję by się wyposażyć w przenośny agregat prądotwórczy. Agregat prądotwórczy przydać też może się w innym czasie, podczas gdy wystąpi usterka elektryki i kiedy będziemy bez prądu oraz ciepła w chłodny, zimowy wieczór.

Jak rozliczać kilometrówkę?

2016-09-05 16:41:07
Responsive image

Zarządzając firmą zleceniodawca czasami musi zlecać swoim pracownikom wyjazdy służbowe. Generuje to wiele wydatków, poza wynagrodzeniem, chociażby noclegi, wyżywienie, przejazdy lub loty samolotami, wszelkie udokumentowane wydatki i kilometrówka.

Kilka słów o korepetycjach

2016-08-24 14:51:02
Responsive image

Lekcje dodatkowe to dla sporej ilości rodzin niemały nakład, jaki postrzegany jest jednak jako wyjątkowo korzystna lokata. Czy jest tak rzeczywiście?

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: