NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Jak może pomóc Ci ortopeda?

2016-08-08 16:16:00
Responsive image

Język lekarski pełen jest definicji, które nie od razu łączą się ze prostym przeznaczeniem. Dla wszystkich nieuświadomionych czy nieświadomych połączenie ze sobą konkretnych pojęć a także ich przeznaczeń zapewne może początkowo bywać trudne. Przywykliśmy do tego, iż z rozchorowanym dzieckiem śpieszymy do lekarza pediatry kłopoty z krążeniem rozwiązuje kardiolog, natomiast recepty na Twoje okulary ewentualnie soczewki wydaje okulista. Co jednak z rzadziej poznawanymi lekarzami? Kim na przykład jest ortopeda i co uleczy?

Sztokholm dla żółtodziobów. Dlaczego warto odwiedzić to miasto?

2016-07-29 16:31:20
Responsive image

Skandynawia fascynuje, a dzięki ciekawym filmom oraz wspaniałej literaturze rośnie liczba osób, które planują wycieczki na jej teren. Zazwyczaj pierwszym celem takich wypraw staje się Szwecja – wspaniale wypromowana przez książki i filmy.

Nie każda reklama musi ogłupiać

2016-07-29 15:48:15
Responsive image

Główne zadanie reklamy to przyciągnięcie klientów. Im reklama bardziej przejrzysta, konkretna, o jasnym przesłaniu tym szybciej zaowocuje nowymi zamówieniami czy wzrostem sprzedaży.

O klimatyzację trzeba dbać

2016-07-28 11:49:26
Responsive image

Klimatyzacja w samochodzie to już dzisiaj niezbędny element jego wyposażenia. Samochody z klimatyzacją lepiej się sprzedają. Większy jest komfort ich użytkowania. Mało kto komfortowo się czuje w nagrzanym do granic możliwości wnętrzu samochodu. A o takie sytuacje latem i ciepłą wiosną naprawdę nie trudno.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: