NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Czym jest echo mięśnia sercowego i kiedy należy je przeprowadzić?

2016-10-21 08:51:58
Responsive image

Badanie serca, jakim jest echokardiografia, jest bezinwazyjnym badaniem mięśnia serca które służy zdiagnozowaniu stanu zdrowia serca, mięśnia sercowego, i jeszcze każdych tkanek budujących oraz obejmujących serce.

Jesienne zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej

2016-10-21 08:32:48
Responsive image

Ogrom możliwości do organizowania w Kotlinie Kłodzkiej niesamowicie wielu ciekawych eskapad do nadzwyczaj atrakcyjnych miejsc stanowi jedną z głównych cech fascynujących każdego roku zdecydowanie większe masy przyjezdnych.

Klimatyzacja samochodowa dobra na upał i mróz

2016-10-21 08:14:38
Responsive image

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że klimatyzacja w samochodzie jest ogromnym udogodnieniem i wielką zaletą. Letnie upały, które ostatnio są szczególnie uciążliwe jedynie potwierdzają tę potrzebę. Ciężko jechać autostradą z otwartymi szybami, które przy bardzo wysokiej temperaturze często są niewielką pomocą.

Wkrętarki do domowego warsztatu

2016-10-17 15:16:02
Responsive image

Jest dostępnych na rynku kilka narzędzi elektrycznych, które chciałyby walczyć pomiędzy sobą o miano niezastąpionych. Sprawdzają się dobrze w wielu okolicznościach, a także zapewniają niemałe ułatwienia dla wszystkich majsterkowiczów.

Co każda kobieta ma w szafie?

2016-10-17 10:29:22
Responsive image

Produkty na topie odchodzą, klasyka trwa latami. Płeć piękna kocha oczywiście eksperymentować ze swym wizerunkiem i swoją odzieżą zdecydowanie warto posiadać także odzież i elementy galanterii które to mamy możliwość przyodziać w sumie na wszelaką okoliczność i nie trzeba przez znaczną ilość czasu zachodzić w głowę, jaki strój z tych rzeczy sporządzić.

Botki - idealne buty na jesień

2016-10-17 10:09:14
Responsive image

Jesienią aura jest bardzo zmienna. O świcie pada deszcz natomiast po południu praży słońce. Właśnie dlatego bez wątpienia warto mieć w swojej szafie buty, które sprawdzą się przy aż tak niepewnej pogodzie. Idealnie sprawdzą się dobrej jakości i komfortowe botki damskie na jesień, bowiem wiemy, że to najwłaściwsze buciki na jesień.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: