NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Jak budować bez prądu?

2016-09-06 16:46:53
Responsive image

Jeżeli czas nas nagli i energetyka z specyfikacją przyłącza, bądź mamy pewien kłopot z natychmiastowym otrzymaniem umowy na poprowadzenie kabla, mamy opcję by się wyposażyć w przenośny agregat prądotwórczy. Agregat prądotwórczy przydać też może się w innym czasie, podczas gdy wystąpi usterka elektryki i kiedy będziemy bez prądu oraz ciepła w chłodny, zimowy wieczór.

Jak rozliczać kilometrówkę?

2016-09-05 16:41:07
Responsive image

Zarządzając firmą zleceniodawca czasami musi zlecać swoim pracownikom wyjazdy służbowe. Generuje to wiele wydatków, poza wynagrodzeniem, chociażby noclegi, wyżywienie, przejazdy lub loty samolotami, wszelkie udokumentowane wydatki i kilometrówka.

Kilka słów o korepetycjach

2016-08-24 14:51:02
Responsive image

Lekcje dodatkowe to dla sporej ilości rodzin niemały nakład, jaki postrzegany jest jednak jako wyjątkowo korzystna lokata. Czy jest tak rzeczywiście?

Jak wybrać elektronarzędzia?

2016-08-24 14:27:48
Responsive image

W trakcie szukania narzędzi elektronicznych należy rozważyć pewną kwestię. Przez jaki okres czasu będziemy je eksploatować? Będą nawet akcje niezwykle trudne czy też wykonywane rzadko?

Jak wybrać biuro księgowe?

2016-08-19 16:38:18
Responsive image

Własna firma to przede wszystkim prowadzenie księgowości. Przymus uciążliwy lecz jednak obowiązujący, którego opuszczenie może łączyć się z dużymi karami. Wybranie najlepszego biura księgowego do łatwych zadań nie należy. Dzięki niniejszym pomocom dokonasz wyboru dobrze i szybko.

Jak holować auto?

2016-08-19 16:00:36
Responsive image

Niestety każdemu mogą się przytrafić trudności w trasie i każdy spośród nas w takiej sytuacji może potrzebował jakiejś pomocy. Czasami również nie posiadamy ubezpieczenie w wielkich jednostkach, ewentualnie mamy taka sytuację iż ubezpieczenie nie przewiduje usługi holowania na określoną odległość.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: