NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Wybieramy kozaki na zimę

2016-11-24 15:09:03
Responsive image

Szyk i elegancja. Te słowa które świetnie opisują od lat obecne w modzie kozaki damskie. Pierwszymi nosicielami kozaków byli panowie! Wyprodukowano je dla jeźdźców potrzebujących butów, które to będą praktyczne, wytrzymałe oraz modne.

Jak wybrać torebkę do pracy?

2016-10-25 16:01:20
Responsive image

Dość dużą część życia spędzamy pracując i niezależnie specyfiki pracy, pragniemy wyglądać elegancko. Zatem torby do firmy są zobowiązane spełniać trochę wymagań.

Wilgoć w starym domu

2016-10-25 12:46:13
Responsive image

Starsze dworki ma sporo osób. Z reguły ludzie wolą zamieszkać w wiekowym domu swoich przodków, zamiast projektować nowy dom. Właśnie tym sposobem mogą zmniejszyć nakłady aby zdobyć wygodny czy też praktyczny dom z historią. Jednakowoż z domami budowanymi według dawnych standardów, wiążą się powszechnie różne przeszkody.

Czym jest echo mięśnia sercowego i kiedy należy je przeprowadzić?

2016-10-21 08:51:58
Responsive image

Badanie serca, jakim jest echokardiografia, jest bezinwazyjnym badaniem mięśnia serca które służy zdiagnozowaniu stanu zdrowia serca, mięśnia sercowego, i jeszcze każdych tkanek budujących oraz obejmujących serce.

Jesienne zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej

2016-10-21 08:32:48
Responsive image

Ogrom możliwości do organizowania w Kotlinie Kłodzkiej niesamowicie wielu ciekawych eskapad do nadzwyczaj atrakcyjnych miejsc stanowi jedną z głównych cech fascynujących każdego roku zdecydowanie większe masy przyjezdnych.

Klimatyzacja samochodowa dobra na upał i mróz

2016-10-21 08:14:38
Responsive image

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że klimatyzacja w samochodzie jest ogromnym udogodnieniem i wielką zaletą. Letnie upały, które ostatnio są szczególnie uciążliwe jedynie potwierdzają tę potrzebę. Ciężko jechać autostradą z otwartymi szybami, które przy bardzo wysokiej temperaturze często są niewielką pomocą.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: