NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Zawód wróżki w XXI wieku

2016-10-14 16:33:47
Responsive image

W dzisiejszym świecie, w którym panuje technologia i błyskawiczny rozwój dla wielu ludzi bycie wróżką wydaje się profesją zbyteczną. Zwykle mówi się, iż przepowiadanie przyszłości to domeny „czasów naszych babek”.

Historia szpilek damskich

2016-10-12 10:59:43
Responsive image

Która z Pań, świetne, szpilki w kolorze klasycznej czerni? Niechybnie każda z Was ma w tenże model, który jest zdecydowanie pokazaniem powabu i elegancji.

Sposób jesienny relaks

2016-09-23 16:07:25
Responsive image

Coraz bliżej pora jesienno- zimowa, co u niezwykle wielu ludzi kojarzone jest z przyjściem przytłoczenia zwanego pospolicie jesienną melancholią. Przejawia się to często spadkiem nastroju, brakiem chęci do przeprowadzania prozaicznych funkcji, czy apatią. Czemu tak jest?

Dlaczego lubimy konkursy sms?

2016-09-22 14:18:56
Responsive image

Zarobkowanie w sieci nie musi być banalne. Sporadycznie trafi się na zamówienia „perełki” lub interesujące konkursy sms. I to właśnie ich problematykę rozwiniemy.

Jak niezwykle ważne jest dobre ocieplenie domu?

2016-09-21 16:00:15
Responsive image

Jeśli tylko porównamy budowlę bez ocieplenia do wozu wyglądałoby to tak, że prowadząc pojazd trawilibyśmy siłę napędu absolutnie jej nie zużywając. Idąc dalej: spalanie benzyny czy oleju napędowego utrzymywałoby się stale na takim samym poziomie, jednakże nie dawało to właściwie niczego do prędkości jazdy pojazdu. W jaki sposób więc nie tracić funduszy na niedocieplonym budynku mieszkalnym?

Jak nauczyć dziecko angielskiego?

2016-09-21 11:53:04
Responsive image

Porozumiewanie się po angielsku jest współcześnie pierwszym środkiem wymiany myśli nie tylko w krajach angielskojęzycznych. Popularność języka angielskiego nieustannie rośnie, a studia językowe, a nawet publiczne jednostki oświatowe biją się w kolejnych doskonalszych ofertach nauczania angielskiego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: