NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Jaki sposób na ocieplenie domu wybrać?

2016-08-18 13:59:37
Responsive image

Jeśli zdecydujemy się na docieplenie budynku stoimy przed wyborem technologi. Izolacja metoda natryskową czy klasyczna? Na rynku budowlanym łatwo znaleźć sporo technologii, jednak jakie z nich są najlepsze?

Szklarnia ogrodowa w Twoim ogrodzie

2016-08-18 13:35:35
Responsive image

Chcąc uzyskać korzyści z hodowli własnych warzyw we własnym ogrodzie, po 1. powinniśmy, albo też wręcz jesteśmy zobligowani przypilnować o stosowne zorganizowanie gruntu pod nasze warzywa. Ponieważ kraj, który zamieszkujemy leży w klimacie, który nie rozpieszcza hodowców warzyw, coraz to więcej osób decyduje się na wykorzystanie możliwości, na które pozwalają małe szklarnie ogrodowe. Taki zabieg jest w stanie w wyjątkowy sposób przyczynić się do tego, iż w pierwszych tygodniach wiosennych na naszym stole pojawią się pierwsze chrupiące warzywa prosto z prywatnego ogródka.

Płytki ceramiczne w łazience

2016-08-18 12:47:51
Responsive image

Zwyczajne płytki z ceramiki dalej są najczęstszym komponentem stosowanym do wykończenia remontowanych łazienek. Skąd ta popularność?

Czym jest tarot?

2016-08-18 12:36:29
Responsive image

Tarot jest imponującym narzędziem do uzyskania wglądu wewnątrz siebie i w swoje istnienie. Karty tarota nie rozwiążą dotychczasowych problemów i także nie podejmą za nas decyzji, lecz wskażą jak postąpić, ażeby udogodnić to co nas nęka.

Jak sobie radzić ze spękanymi naczynkami?

2016-08-18 11:50:05
Responsive image

Popękane naczynka to kłopotliwy problem sporej ilości z nas niezależnie od tego ile mamy lat. Wyskakują nagle na różnorodnych miejscach na ciele dlatego też bardzo wiele Dziewczyn nabawia się poważnych kompleksów i wstydzi pokazywania swojej skóry. Jak sobie radzić ze spękanymi naczynkami?

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

2016-08-18 11:30:11
Responsive image

Nawet samo położenie Krainy Kotliny Kłodzkiej czyni ją miejscem, które jest godnym rekomendacji dla bliższego zapoznania się przynajmniej z kilkoma atrakcjami zlokalizowanymi w tym zakątku Polski. Kotlina Kłodzka czy również Ziemia Kłodzka to niezwykle uroczo zlokalizowana kraina objęta wokół przez popularne Góry Stołowe, masyw Gór Złotych, Bystrzyckich, Bardzkich a także Masyw Śnieżnik. Jednym z wyjątkowych miasteczek tutaj Kłodzko, znajdujące się w centralnym punkcie omawianej krainy. Sięgająca aż 1000 lat wstecz geneza tego miasta wpływa na jego unikalny charakter i czar. W granicach miasta lokalizuje się kilka oryginalnych skarbów architektury, wśród których najsilniej kojarzonym z ta okolicą jest znana fortyfikacja - Twierdza Kłodzko. Nie licząc niej w granicach miasta sytuuje się kamienny most świętego Jana położony na rzece Młynówce. Na palach na moście postawiono piękne figury wotywne prezentujące postaci świętych oraz jeszcze Trójcę Świętą.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: