NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Jakim sposobem sprać kłopotliwe skazy z dywanów?

2016-08-10 15:12:40
Responsive image

Chyba każdemu z pomiędzy nas zdarzyło się zabrudzić dywan bardzo trudnym do wywabienia winem bądź mleczną czekoladą. Takiego typu plamy są niebywale uciążliwe do usunięcia, funkcjonuje jednakże parę sposobów, które mogą w tym pomóc. Jak powszechnie wiemy, najwłaściwsze rozwiązania to te domowe, skupmy się przeto właśnie na tych.

Detale kobiecego stroju

2016-08-09 14:37:51
Responsive image

Strój do pracy łączy się nam zawsze z klasycznymi kolorami. Nie musisz jednak kopiować utartego schematu. Postaw na niezwykłe modele kolorystyczne torebek damskich, a skupisz uwagę i podziw przyjaciółek z biura.

Praca z angielskim

2016-08-09 12:37:11
Responsive image

Biegłość posługiwania się popularnym językiem obcym jest niezwykle użyteczna w naprawdę bardzo wielu zawodach – i nawet prawdopodobnie nie tylko w tych, jakich pracowanie łączy się z prowadzeniem stabilnych obcokrajowych kontaktów. Zdecydowanie bez umiejętności angielskiego nielekko wyobrażać sobie funkcję w pensjonacie, i w światowej korporacji, w większości urzędów lokalnych a także kawiarni, kin, teatrów, a nawet w straży.

Jak może pomóc Ci ortopeda?

2016-08-08 16:16:00
Responsive image

Język lekarski pełen jest definicji, które nie od razu łączą się ze prostym przeznaczeniem. Dla wszystkich nieuświadomionych czy nieświadomych połączenie ze sobą konkretnych pojęć a także ich przeznaczeń zapewne może początkowo bywać trudne. Przywykliśmy do tego, iż z rozchorowanym dzieckiem śpieszymy do lekarza pediatry kłopoty z krążeniem rozwiązuje kardiolog, natomiast recepty na Twoje okulary ewentualnie soczewki wydaje okulista. Co jednak z rzadziej poznawanymi lekarzami? Kim na przykład jest ortopeda i co uleczy?

Sztokholm dla żółtodziobów. Dlaczego warto odwiedzić to miasto?

2016-07-29 16:31:20
Responsive image

Skandynawia fascynuje, a dzięki ciekawym filmom oraz wspaniałej literaturze rośnie liczba osób, które planują wycieczki na jej teren. Zazwyczaj pierwszym celem takich wypraw staje się Szwecja – wspaniale wypromowana przez książki i filmy.

Nie każda reklama musi ogłupiać

2016-07-29 15:48:15
Responsive image

Główne zadanie reklamy to przyciągnięcie klientów. Im reklama bardziej przejrzysta, konkretna, o jasnym przesłaniu tym szybciej zaowocuje nowymi zamówieniami czy wzrostem sprzedaży.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: