NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Jak ocieplić dach?

2017-04-11 15:54:56
Responsive image

Poddasze właściwie każdego budynku mieszkalnego jest bardzo istotne dla generalnej sprawności termicznej gmachu, a wadliwie przeprowadzona izolacja poddasza może być źródłem tracenia 10-25 procent ogrzewania. Warto zatem być sfokusowanym na półprodukt i fachowość wykończenia ocieplenia.

Warto odwiedzić Twierdzę Kłodzko

2017-04-06 15:36:22
Responsive image

Dla koneserów ciekawej historii oraz wypoczynku, Kotlina Kłodzka stała interesującym miejscem do spędzenia urlopu. Rozwinięta infrastruktura wywołuje to, iż właściwie każdy odszuka w tym miejscu hotele bez trudu, a ogromny wybór niezwykłych atrakcji zapewni każdemu z nas bardzo wielu wrażeń.

Inwestycja w przyczepę kempingową

2017-04-06 15:07:55
Responsive image

Okres letni jeszcze mamy w perspektywie, natomiast z przybyciem pogodniejszych dni rozpoczynamy rozmyślać o wyjeździe. Wśród pomysłów coraz to powszechniej pojawiają się pomysły na bardzo swobodne spędzenie wczasów, czyli używanie przyczep kempingowych. Czy warto się nad tym zastanowić?

Jakich środków gaśniczych można używać?

2017-03-22 12:10:49
Responsive image

Profesjonalne środki gaśnicze, to nie tylko specjalność strażaków. Każdy z nas odpowiada za bezpieczeństwo własne oraz naszego dobytku. Nie wszystkie środki gaśnicze są jednak uniwersalne.

Buty damskie na wiosnę

2017-03-20 16:36:42
Responsive image

Buty są nie jest wyłącznie funkcjonalnym elementem outfitu. Niewątpliwie są również szykownym elementem, tak wyglądu i pań i panów. Często większość dnia spędzamy mając na stopach obuwie. W mieszkaniu zakładamy łapcie, wychodząc na miasto, należy nałożyć na nogę coś zdecydowanie porządniejszego.

Pomysły na najbliższe wakacje

2017-03-20 16:35:39
Responsive image

W trakcie planowania letniego wyjazdu sprawą istotną jest to, dokąd pojedziemy. Wyjątkowo istotną rzeczą, od jakiej zależny jest całokształt wyjazdu jest jeszcze to, jakiego typu bazę noclegową dobierzemy. Sporo z podróżujących odchodzi od renomowanych pensjonatów, lub luksusowych hoteli, nie musi stacjonować w szumnych miasteczkach turystycznych ale wybiera na urlop przyczepy kempingowe.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: