NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Praca dorywcza na wakacje

2017-04-11 16:22:30
Responsive image

Wielu młodych ludzi w okresie wakacyjnym bardzo chętnie podejmuje pracę dorywczą, by samemu zdobyć fundusze na własne zachcianki. Jest to zrozumiałe, gdyż nastolatkowie coraz rzadziej dostają pieniądze od rodziców na wszystko, czego zapragną.

Jak ocieplić dach?

2017-04-11 15:54:56
Responsive image

Poddasze właściwie każdego budynku mieszkalnego jest bardzo istotne dla generalnej sprawności termicznej gmachu, a wadliwie przeprowadzona izolacja poddasza może być źródłem tracenia 10-25 procent ogrzewania. Warto zatem być sfokusowanym na półprodukt i fachowość wykończenia ocieplenia.

Warto odwiedzić Twierdzę Kłodzko

2017-04-06 15:36:22
Responsive image

Dla koneserów ciekawej historii oraz wypoczynku, Kotlina Kłodzka stała interesującym miejscem do spędzenia urlopu. Rozwinięta infrastruktura wywołuje to, iż właściwie każdy odszuka w tym miejscu hotele bez trudu, a ogromny wybór niezwykłych atrakcji zapewni każdemu z nas bardzo wielu wrażeń.

Inwestycja w przyczepę kempingową

2017-04-06 15:07:55
Responsive image

Okres letni jeszcze mamy w perspektywie, natomiast z przybyciem pogodniejszych dni rozpoczynamy rozmyślać o wyjeździe. Wśród pomysłów coraz to powszechniej pojawiają się pomysły na bardzo swobodne spędzenie wczasów, czyli używanie przyczep kempingowych. Czy warto się nad tym zastanowić?

Jakich środków gaśniczych można używać?

2017-03-22 12:10:49
Responsive image

Profesjonalne środki gaśnicze, to nie tylko specjalność strażaków. Każdy z nas odpowiada za bezpieczeństwo własne oraz naszego dobytku. Nie wszystkie środki gaśnicze są jednak uniwersalne.

Buty damskie na wiosnę

2017-03-20 16:36:42
Responsive image

Buty są nie jest wyłącznie funkcjonalnym elementem outfitu. Niewątpliwie są również szykownym elementem, tak wyglądu i pań i panów. Często większość dnia spędzamy mając na stopach obuwie. W mieszkaniu zakładamy łapcie, wychodząc na miasto, należy nałożyć na nogę coś zdecydowanie porządniejszego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: