NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Ocieplenie domów

2017-03-20 13:26:11
Responsive image

Przekształcający się klimat sprowadza do przemiany spostrzegania problematyki prawidłowej izolacji termicznej budynku mieszkalnego. Do tej kwestii przyłącza się problematyka dbałości o środowisko oraz specjalistycznych metod, jakie poprawiają również traktowanie domów.

Gdy w domach zrobi sie cieplej

2017-03-20 12:18:59
Responsive image

Zwłaszcza w miesiącach urlopowych skwar daje się we znaki. Temperatura na zewnątrz sięga często ponad 30 kresek. Wykonywanie jakichkolwiek czynności w takim ukropie stanowi dość duże wyzwanie. Jakim sposobem pomóc sobie w trakcie upału?

Gdy doskwiera Ci ból kolana

2017-03-08 12:00:53
Responsive image

Ogromna ilość ludzi dziś prowadzi bierny styl życia – etat spędzony w biurze przed monitorem komputera, a później rozmowy z bliskimi i znajomymi przez sieć pozostałe nadgodziny w domu - również nierzadko przed komputerem.

Wakacje w drodze

2017-03-06 14:29:43
Responsive image

W czasie załatwiania urlopowego wyjazdu sprawą nadrzędną jest to, dokąd zmierzamy. Wyjątkowo znaczącą rzeczą, od jakiej zależy cały kształt naszego wypoczynku jest również to, jaki nocleg zadecydujemy się wybrać. Wielu z podróżujących rezygnuje z eleganckich pensjonatów, lub też hoteli, nie potrzebuje znajdować się w szumnych miasteczkach turystycznych i wybiera przyczepy kempingowe.

Tanie noclegi podczas wakacji

2017-03-06 10:51:56
Responsive image

W trakcie rozmieszczania urlopu sprawą nadrzędną jest to, gdzie będziemy wypoczywać. Nadzwyczaj ważką myślą, od jakiej jest zależny kształt tego wyjazdu jest dodatkowo to, jaki nocleg zadecydujemy się wybrać. Wielu z urlopowiczów odstępuje od renomowanych pensjonatów, lub też hoteli na rzecz tańszych rozwiązań.

Jak dopasowac oświetlenie w Twoim domu?

2017-03-06 09:51:32
Responsive image

Wybór optymalnego światła w domu to kropka nad „i” w wystroju wnętrza – to światło nadaje niejednokrotnie ostateczny charakter. Może być również taką drobną przemianą, która da wspaniały finał.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: