NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Czy potrzebna Ci klima w przyczepie kempingowej?

2017-07-28 13:25:25

Cały motyw tkwi między innymi w tym, iż cieniutkie ścianki przyczepy kempingowej w bardzo krótkim tempie podgrzewają się do niebotycznych temperatur. To powoduje, że w naprawdę ciepłe dni nie będziemy chcieli przebywać przez dłuższy czas w takiej przyczepie kempingowej. Będzie tam niezwykle skwarnie tudzież nieprzyjemnie co raczej nie pomaga odpoczynkowi. Trzeba pamiętać też, że nie zawsze możemy zaparkowac nasze przyczepy w miejscu zacienionym. Zwykle jest to szczególnie uciążliwe nie wyłącznie w ciepłe dni, ale zdecydowanie nie będzie też możliwości na dobry odpoczynek w nocy.

Wszelkie te kwestie wyraźnie przemawiają za tym, iż klima do takiej przyczepy to zupełnie dobre rozwiązanie. Z niezachwianą pewnością uznamy za optymalną w perspektywie czasu taki nabytek. Wypada nabyć klimę, która zostanie wyposażona w przy wyłączonym motorze. Bardzo umili po podróżnym odpoczynek podczas kilkugodzinnych a nawet nocnych postojów.

Warto zakupić jeden z 2 typów klimatyzacji do typowej przyczepy. Powszechnie stosowane klimatyzatory dachowe, które zwykle są włożone w oknie dachowym. Alternatywna opcja to klimatyzatory które znajdują się w schowkach przyczepy kempingowej.

Gdy dokonujesz doboru klimy do naszej przyczepy Tabbert wypada zwrócić uwagę na to, ile prądu dziennie będzie potrzebować. Bezsprzecznie oczywistym jest, że im nowocześniejsza klima, tym bardziej oszczędna ona zwykle jest. W parne dni jednak docenimy subtelny chłód będący w naszej przyczepie. Warto też wiedzieć, iż dobra klimatyzacja nie tylko będzie oziębiała powietrze, lecz także ograniczała jego wilgotność. Niewiele ludzi posiada wiedzę, że to właśnie wysoka wilgotność powietrza powoduje, że zauważamy temperaturę jako sporo wyższą i nieakceptowalną dla komfortu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: