NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Torebka to super prezent

2017-02-02 16:48:08


Nie jest to takie oczywiste zagadnienie. Przede wszystkim decyzja jest zależne i od tego, ile lat ma obdarowywana osoba czy od naszych kontaktów. Żona, mama, siostra? Gdy mamy kłopot z zindywidualizowaniem prezentu odpowiednio byłoby pozostać przy standardowych rozwiązaniach.

Chociażby, jako podarek doskonale sprawdza się galanteria, czyli dodatki do ubrań. Dobrym pomysłem mogą być torebki – Kupisz tego typu prezenty szybko gdy odnajdziesz hurtownia torebek damskich. Większość Kobiet bardzo ucieszy się jeszcze z błyskotek, ale uwaga! Wpada na błyskotki decydować się wyłącznie wtedy, jeżeli doskonale znamy preferencje osoby, dla której ma być taki prezent. Odmiennym uniwersalnym i dodatkowo z roku na rok modniejszym prezentem są bony zakupowe do określonego sklepu czy do spa. Unikajmy wybierania roślin doniczkowych lub łakoci. Mogą stanowić figlarny załącznik do podarku, lecz nie jego pierwszą część.

Nikt nie powiedział, że panowie muszą mieć mniej wymagań od pań i niekoniecznie rozweselą się z okazji następnej spinki do krawata! Ojcu, kuzynowi, lub narzeczonemu sprawi uciechę niewielki przydatny gadżet jak na przykład użyteczny scyzoryk, lub też wojskowa latarka. Porównywalnie jak w wypadku kobiet sprawdzi się galanteria ładny portfel albo para rękawic. Interesującą propozycją zwłaszcza dla tego typu Mężczyzn, którzy dbają o siebie na co dzień są zestawy kosmetyków pielęgnujących bądź flakonik doskonałych perfum. Fanom elektronicznych nowinek bardzo dużo uciechy przysporzą ciekawe modele maszyn, latających dronów, bądź automobili, prowadzone z pomocą pilota na baterie. Kolosalną karierę robią także gry planszowe, wybadaj jednakowoż, iż obdarowywany lubi takie rozrywki i czy dysponuje czasem na planszówki! Dla wszystkich, którzy doceniają ekstremalną zabawę i nie boją się wielu sińców, znakomitym pomysłem może być zakupienie biletu na grupowy paintball bądź do parku rozrywki.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: