NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zawód wróżki w XXI wieku

2016-10-14 16:33:47

W dzisiejszym świecie, w którym panuje technologia i błyskawiczny rozwój dla wielu ludzi bycie wróżką wydaje się profesją zbyteczną. Zwykle mówi się, iż przepowiadanie przyszłości to domeny „czasów naszych babek”.

Znana nam technika oraz postęp wiedzy mogą spychać na dalszy plan szeroko rozumianą dziedzinę ezoteryki a także pospolicie zwane wróżbiarstwo. Ale przecież rzeczywistość wskazuje, że fach wróżbitki robi się u nas z roku na rok coraz wyraźniej znany. Sposobów korzystania z porad wróżek oraz łączenia się z nimi jest całkiem sporo, zacząwszy od typowych procedur, a zakończywszy na bardziej innowacyjnych sposobach, nawet przez Internet w jakim popularne są wróżby online. Dzisiejsza technika tylko rozpropagowała daną dziedzinę wiedzy.

Obecnie już tenże sąd, iż przewidywanie czasów przyszłych to objaw ciemniactwa sukcesywnie zanika. Niektórzy z nas przestają się wstydzić przyznając, iż systematycznie goszczą w gabinecie Temat konsultacji u wróżbitki jest często napotykanym wątkiem pogawędek w gronie przyjaciół. Z pomocy wróżbitek korzystają zarówno cenieni przedsiębiorcy, jak również małżonki zwykłych robotników, czy także starsze panie. Przedmioty konsultacji u wieszczki są wielorakie. Jasnowidz to swojego rodzaju doradca życiowy. Termin ten jest współczesnym określeniem utartej nazwy wróżka. Najpospolitszym celem wizyty w gabinecie wróżbitki jest możliwość zasięgnięcia porady. Ludzie, jacy wierzą w wróżenie z kart przypuszczają, iż chiromantka przeglądająca karty odpowie na wszelkie dręczące ich zagadnienia. Zakładają, że zdobędą odpowiedzi na zapytania, na które samodzielnie nie znają odpowiedzi, a wróżka jest tą osobą, która potrafi im to wszystko wyjaśnić. Ludzie docierają do wróżbitki z niewiedzą, a wychodzą z brakiem wątpliwości i z określonym przewidywaniem. A więc wieszczka z założenia ma nie tylko wyeksplikować jakie jest teraźniejsze egzystowanie danego człowieka, człowieka, ale jeszcze przewidzieć co z pewnością będzie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: