NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Płytki ceramiczne w łazience

2016-08-18 12:47:51

Zapewne stąd, iż są one niepodatne na działanie wilgoci, a jest to ważne dla ścian w łazience jeśli zamierzasz uniknąć problemów jakim może być osuszanie budynków. Płytki łazienkowe są dodatkowo proste w zachowywaniu higienicznej czystości, są atrakcyjne, ładne, i można je dostać w różnorakich fasonach oraz kolorach (m. in. w zielonym, pomarańczowym czekoladowym, beżowym, morelowym i w każdym innym kolorze), jakie możemy dobrać podług naszego upodobania. Wykończenie wnętrza łazienki powinno być dokładnie przemyślane póki koncept zacznie być realizowany. Zadbajmy o każdy jeden detal wykończenia łazienki, nie skąpmy również środków na akcesoria, jakie stworzą przyjemny nastrój.

Planujemy wnętrze łazienki na wiele lat, stąd jakość produktów ma znaczenie. Możemy śmiało wyselekcjonować terakotę oraz glazurę, które pozostaną ze sobą zgodne stylowo. Mozaikowe ozdoby ścienne mogą być doskonałym wyjściem jeśli zamierzamy przyozdobić mieszkanie, dodać jemu stylowego i niebanalnego charakteru. Wzorów na płytkach ceramicznych jest niezliczona ilość, więc nim postawimy na konkretną może upłynąć sporo czasu. Lecz zdecydowanie nie będzie to czas zmarnowany, gdyż dzięki temu namysłowi przygotujemy łazienkę, która to wynagordzi nasze starania.

Tysiące projektów płytek, setki gabarytów, kilka możliwych zastosowań powoduje, że handel wytwórstwa płytek ceramicznych ma się dobrze. Popyt jest wielki, zatem ciągle napływają inne projekty i ornamenty. Z pośród tylu płytek, mamy możliwość wyszukać taką glazurę, jaka okryta jest oryginalnymi wzorami, listkami, drzewami, błyskotkami, trójkątami, liniami pionowymi, zawijasami, prostokątami, na wzór antycznych i egipskich rozwiązań, a także z wzorkami będącymi nawiązaniem do obcych sztuk oraz cywilizacji, a także na wzór otaczającej nas przyrody oraz z wykorzystaniem stylów nieprzedstawiających (abstrakcji).

Płytki są zwykle odporne na pęknięcia, toteż jeśli zdarzy się, że cokolwiek na nie spadnie, albo przypadkowo uderzymy w nie, nie powinny się stłuc. Poza tym kafelki do łazienek nie są toksyczne, lecz dobre dla przyrody, są naturalne, łatwo je wyszorować z wszelkich te np. ze skoncentrowanego tłuszczu lub kamienia. Polecane są ponadto do wykładania pomieszczeń higienicznych, oczywiście dzięki ich ergonomiczności, oraz łatwości utrzymania dzięki nim porządku we wszystkich zakamarkach. Zatem kupowane są do wyłożenia wnętrz w szpitalach lub pomieszczeń labolatoryjnych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: