NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Niezapomniane wakacje na cempingu

2017-08-12 16:56:19

Wkład najmu samej przyczepy to właściwie nie tak wielka cena, uwzględniając ich wysoką jakość i oszczędzone na noclegach. Poza tym dobrze wyposażona kuchnia, to brak kosztów w restauracji. Używane przyczepy kempingowe na wynajem, to także umeblowanie i akcesoria kempingowe na najwyższym poziomie. Możemy namierzyć tam czasami funkcjonalne, ogromne łóżka a także wysokiej klasy wyposażenie łazienek.

Urlop spędzony w kempingu zorganizowaliśmy na jednym z pól na zachodzie Portugalii. Pobyt na kempingu był tani w zestawieniu do cen, hoteli w najbliższej okolicy. Spotkaliśmy na wczasach również szerokie grono życzliwych podróżujących zakochanych wypoczynku. Mieliśmy możliwość zdobyć od nich naprawdę mnóstwo informacji na temat interesujących miejsc i zabytków, o których to nie opowiadają turystyczne przewodniki. Dodatkowo mobilność i wrażenie wolności, jakie oferował nam własny środek transportu jest doznaniem fantastycznym.

Przed wynajmem pamiętajcie dość dokładnie zdiagnozować stan techniczny pojazdu. My o tym na szczęście pamiętaliśmy i nie wzięliśmy pierwszego z brzegu pojazdu. Pakując ekwipunki do kempingu, bez wątpienia warto rozłożyć je równomiernie. Bezsprzecznie przed wyruszeniem do wybranej lokalizacji warto stwierdzić, na jakim polu dokładnie będziemy mogli stać przez dłuższy czas razem z naszą przyczepą kempingową. Nie na każdym polu bowiem jest to wykonalne.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: