NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Dobra a także tania ekipa zawodowców to w dzisiejszych czasach rzeczywisty skarb. Czego nie zaniedbać, by zweryfikować rzetelność wynajmowanej brygady remontowej?

2017-07-24 11:51:29

Każdy wie iż wiadomości trzeba szukać u człowieka, który zna ten zespół. Jeśli któryś z spośród własnych koleżanek lub kolegów lub sąsiadów niedawno remontował mieszkanie oraz był zadowolony z badanej brygady, spytaj się go
o namiary. Wszelako prawdopodobnie nie wypada wierzyć bez refleksji „na słowo”. Czasami co koledze będzie się wyjątkowo poodbać, dla Ciebie może być kiepskim wykończeniem, stąd poproś osobę polecającą, by przedstawiła Ci wynik działań w jej mieszkaniu. Bezspornie zdecydowanie nie wszystko logicznie myśląc można dostrzec. Jeśli ktoś zamierza zobaczyć jak wygląda izolacja natryskowa, ocieplanie pianką, czy ogrzewanie podłogowe, wówczas musi to sprawdzić na otwartych zleceniach.

Raczej nie szukaj na własną rękę, brygady remontowej na losowych witrynach internetowych. Jeśli wszelako posiadasz już nazwę danego fachowca, to prześledź opinie na forach internetowych, które były i będą studnią mądrości. Gdy masz wątpliwości skontaktuj się z osobą, która postawiła komentarz, na bank udzieli Ci cennych informacji.

Omówienie szczegółów z jakąkolwiek budowlaną na „słowo honoru” nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli chcemy, by w przypadku potencjalnych problemów sąd czy inna jednostka posiadała jakąś podstawę sądową dla tych roszczeń to zapisujmy całość, choćby podstawowe kwestie.

Jeżeli bynajmniej nie potrzebujesz, by męczący remont się rozwlekał w nieskończoność najlepiej częstokroć pytaj o poziom postępu robót w Twoim domu. Na bieżąco potwierdzaj także jakość wykończenia.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: