NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Praca dorywcza na wakacje

2017-04-11 16:22:30

Wielu młodych ludzi w okresie wakacyjnym bardzo chętnie podejmuje pracę dorywczą, by samemu zdobyć fundusze na własne zachcianki. Jest to zrozumiałe, gdyż nastolatkowie coraz rzadziej dostają pieniądze od rodziców na wszystko, czego zapragną.

Dla wielu wakacje to pora odpoczynku, jednak dla pewnej grupy młodocianych, jest to okres pracy. Pomimo młodego wieku nastolatkowie mogą podjąć pracę zarobkową i to legalnie. Dosyć popularne stało się roznoszenie ulotek, pomoc na myjniach samochodowych lub na budowie.

Również nastoletnie dziewczyny dosyć szybko mogą zdobyć pracę w kawiarniach, restauracjach lub pubach. Młody wiek to dosyć ważny argument dla agencji, które zatrudniają hostessy. Nie trzeba się trudzić w szukaniu. Wystarczy poszukać ofert pracy w serwisach oferujących ogłoszenia lokalne lub prasie. Wystarczy wpisać w Google hostessy warszawa i już masz z czego wybierać.

Niewtajemniczeni mogą być w szoku, że jest tak wielu pracodawców szukających pracowników. Jednak nie można popadać w szaleństwo i swoje CV powinniśmy wysyłać jedynie do sprawdzonych oraz profesjonalnych agencji pośredniczących pracę, by nie natknąć się na oszustów, gdyż w naszym podaniu mogą znajdować się istotne dane personalne.
Praca w okresie wakacyjnym to dobra rzecz, gdyż młodzi ludzie uczą się zarabiać, szanować pieniądz oraz zdobywają nieocenione doświadczenie, które niewątpliwie może przydać się w późniejszym życiu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: