NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Praca dorywcza na wakacje

2017-04-11 16:22:30

Dla wielu wakacje to pora odpoczynku, jednak dla pewnej grupy młodocianych, jest to okres pracy. Pomimo młodego wieku nastolatkowie mogą podjąć pracę zarobkową i to legalnie. Dosyć popularne stało się roznoszenie ulotek, pomoc na myjniach samochodowych lub na budowie.

Również nastoletnie dziewczyny dosyć szybko mogą zdobyć pracę w kawiarniach, restauracjach lub pubach. Młody wiek to dosyć ważny argument dla agencji, które zatrudniają hostessy. Nie trzeba się trudzić w szukaniu. Wystarczy poszukać ofert pracy w serwisach oferujących ogłoszenia lokalne lub prasie. Wystarczy wpisać w Google hostessy warszawa i już masz z czego wybierać.

Niewtajemniczeni mogą być w szoku, że jest tak wielu pracodawców szukających pracowników. Jednak nie można popadać w szaleństwo i swoje CV powinniśmy wysyłać jedynie do sprawdzonych oraz profesjonalnych agencji pośredniczących pracę, by nie natknąć się na oszustów, gdyż w naszym podaniu mogą znajdować się istotne dane personalne.
Praca w okresie wakacyjnym to dobra rzecz, gdyż młodzi ludzie uczą się zarabiać, szanować pieniądz oraz zdobywają nieocenione doświadczenie, które niewątpliwie może przydać się w późniejszym życiu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: