NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wybieramy kozaki na zimę

2016-11-24 15:09:03

Jako pierwsze zaczęły przyodziewać je feministki. Z upływem czasu zgrabne kozaki damskie stały się znakiem charakterystycznym dziewczyn troszczących się o wygodę podczas lodowatych dni zimowych. Rzecz jasna kozaki największym zainteresowaniem w sezonie jesienno-zimowym. Dzięki swoje przedłużonej cholewie perfekcyjnie kryją nasze ciało przed zimnem. Dzięki temu dobrze przemyślanemu wzorowi można je ubrać do jakiejkolwiek stylizacji, niezależnie od figury.

Sugerujemy, jak wkładać topowe kozaki żeby wyglądać w swoich stylizacjach pięknie!
Niewysokie panie o odrobinę zaokrąglonej figurze mogą zakupić kozaczki o solidnym obcasie lub kozaki na koturnie, bezapelacyjnie dobrze dopasowane do łydek sięgające pod samo kolano.
Kobiety wysokie czy o szerszej sylwetce także powinny kupować kozaczki dobrze dopasowane do nogi. Jeżeli łydki są smukłe, kozaki mogą być nieco krótsze, jeżeli są one bardziej masywne to cholewki powinny sięgać do kolana.

Niskie i małe dziewczyny koniecznie powinny zakładać buty klasyczne, bez absolutnie żadnych atrakcyjnych dodatków niepotrzebnie minimalizujących sylwetkę, w kolorycie okryć. Obcas bądź koturn jest bardzo celowy.

Wysokie i zgrabne dziewczyny idealnie wyglądają w bucikach na płaskim obcasie jeżeli założą ciuszki kolorowe. Tymczasem obcas będzie dopasowany do ubrań prostych, o zgodnym kolorycie.
Dla kobiet o zdecydowanie skróconych kończynach znakomicie pasują kozaki na koturnie, kończące się tuż przed kolanem i będące w identycznym kolorze jak spodnie. Właśnie dzięki takiemu zabiegowi cała sylwetka stanie się optycznie przedłużona

Mając na uwadze te rady można wybrać buty z długa cholewką na zimę. Wyszukując butów uniwersalnych musimy zdecydować się na kozaczki na płaskim obcasie, gdyż wysoki obcas czy cienka szpilka nie posłużą nam w spotkaniu z urokami zimy. Jednakże jeżeli pragniemy posiadać wyszukane kozaczki na specjalne okazje możemy bezproblemowo zdecydować się na kozaczki wyposażone w wysoki obcas tudzież szpilkę.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: